Športsko Ribolovno društvo „Šaran“ Vrlika izvršilo je poribljavanje rijeke Cetine sa 200 kg potočne pastrve.
U poribljavanju je učestovalo desetak članova društva. Poribljavanje je izvršeno od samog izvora Cetine pa do Balek mosta.
  • Objavljeno u Sport
  • Pročitano: 189 puta
  • Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 30 Studeni -0001 00:00

PORAZ NAŠIH NOGOMETAŠA

U 11. kolu 2.županijske nogometne lige Splitsko-dalmatinske županije HNK Vrlika poražena na domaćem terenu od NK Jadran Supetar rezultatom 0:2. Ujedno ovo je bilo zadnje kolo u ovoj kalendarskoj godini.
  • Pročitano: 166 puta
  • Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 19 Studeni 2018 13:30

POBJEDA NAŠIH NOGOMETAŠA U GOSTIMA

Naši nogometaši ostvarli su gostujuću  pobjedu u Trilju, gdje su bili bolji od NK ČAPORICE-TRILJ s rezultatom 2-1. Oba pogotka za našu momčad  dao je Boduljak Dario, a dok je kod Čaporica bio strijelac Ljubas.Nakon deset (10) odigranih kola naši nogometaši zauzimaju šestu (6) poziciju sa osvojenih jedanaest (11) bodova.

• Pročitano: 118 puta
  • Poslijednja izmjena dana Utorak, 13 Studeni 2018 07:32

REMI NOGOMETAŠA

NK ADRIATIC-HNK VRLIKA 1:1

Vidjeli smo vrlo dobru i dinamični igru s obiju strana. Domaćini već u drugoj minuti dolaze u vodstvo preko Bakovića. Ubrzo nakon primljenog gola počeli smo igrati onako kako znamo te smo stvorili dvije izgledne prilike za pogodak (Varnica i Turudić). U 36 minuti Turudić postiže lijepi pogodak nakon još lijepše akcije. U drugom poluvremenu smo malo stali, nismo bili na razini prvoga poluvremena. Na kraju rezultat 1:1 s kojim obije momčadi mogu biti zadovoljne.

HNK Vrlika nakon osam odigranih kola zauzima šesto mjesto s osvojenih osam bodova

• Pročitano: 196 puta