RSS

Sport

OBAVIJEST HNK VRLIKA

HNK VRLIKA

Obavještavamo zainteresiranu djecu za trening u HNK VRLIKA da treninzi počinju danas 19.10.2018.god u 15:30. Zamoljavamo roditelje da dođu na prvi trening s djecom zbog dogovora o daljnjem radu.

HNK VRLIKA-NK MRAČAJ 1:2

U subotu smo gledali vrlo dobru utakmicu s obiju strana, u koju nažalost sudac Buzov nije bio na visini zadatka. Gotovo je nevjerojatno što je sve dopuštao u igri gostiju koji su već na samom početku utakmice trebali ostati s igračem manje, kada igrač Mračaja Puljiz namjerno udara laktom našeg Slavića kojem puca arkada i navedeni mora napustiti igru zbog ozljede, a gostujući igrač prolazi bez ikakve opomene!

Prvo poluvrijeme smo odigrali odlično, naša obrana je zaustavila gostujuće napadače koji su bili neprimjetni, te smo kontrolirali utakmicu. U 25 min. A. Vicić krade loptu na sredini terena te odlično odigrava M. Boduljaka koji s lakoćom pogađa za 1:0 i potpuno zasluženo vodstvo na kraju prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu gosti su preuzeli incijativu, naša momčad se prerano povukla te nismo uspijevali iznijeti loptu do napadača. Mračaj postiže pogodak u 75 min. za 1:1, a za konačnih 1:2 nakon loše reakcije vratara Ćorića.

• Pročitano: 124 puta

BALOTE ŽENE

Turnir u balotama za žene koji se igrao u petak 05.10.2018 godine. na zogu Ustanove Športsko-rekracijski centar Česma osvojila je ekipa „Čičimirke“ u sastavu Antonija Biuk, Antonija Duvnjak i Anita Baltić. Na turniru su sudjelovale četri ekipe. Pobjednička ekipa imala je stopostotni učinak. Drugo mjesto osvojila je ekipa „Amazonke“ u sastavu Marijana Gutić, Snježana Blažević i Deizi Rebić, treće mjesto pripalo je ekipi „Pobjednici“ u sastavu Kristina Duvnjak, Marija Romić i Iris Duvnjak, a četvrto mjesto pripalo ekipi „Gradske dame“ u sastavu Dijana Maras, Anita Blažević i Katarina Milković.

• Pročitano: 172 puta

PODOSOJE POBJEDNIK TURNIRA U NOGOMETU

Povodom dana grada Vrlike i gospe od Ružarija odigran je malonogometni turnir „IVE LELAS 2018“. Ovogodišnji turnir kao i prethodni odigran je između sela Vrličkog kraja. Turnir je održan na terenima Ustanove ŠRC Česma na igralištu za mali nogomet. U finalu su se susreli Podosoje i Vrlika. Rezultat u regularnom dijelu bio je 1:1, pa se o pobjedniku turnira odlučivalo izvođenjem penala, gdje je ekipa Podosoje odnijela pobjedu. Za treće mjesto Vinalić je bio bolji od Kosora za rezultatom 1:0.
  • Pročitano: 136 puta
  • Poslijednja izmjena dana Utorak, 09 Listopad 2018 10:59